Hakkımızda

Yüner markası ile el halısı görünümlü yün makina halısı üretimi yapan firmamız faaliyete başladığı yıldan itibaren sürekli ve istikrarlı büyüme göstermiş, modern teknolojiyi, yüksek ürün kalitesi, ürün çeşitliliği ile sektörde önemli bir pazar payına sahip olmuştur.

Sizden gelen talepler doğrultusunda şimdide evlerimizden sonra camilerimizi Yüner Halı kalitesiyle buluşturuyoruz.

Sahip olduğumuz üretim olanakları ve kalifiye işgücü sayesinde çeşitli müşteri istek ve beklentilerini karşılayabilmek konumda bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne, Yüner Halı bünyesinde değişmeyen tek şey, kalite anlayışıdır. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen bir firma olarak yaptığı her işte, ürettiği her üründe en üst kalite düzeyini hedeflemektedir.

Tamamen Türk işçi ve sanatkarlarının emeği ile dokunan halılar, bu kalite eşsizliğinin bir yansımasıdır.

Tüm firma çalışanlarının yaratıcılığı ve titizliği, kullanılan malzemenin kalitesi Yüner Halı bugünkü hak ettiği konuma gelmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

60 yıllık Emek Zerafet ile daha sonra Yüner Halı marka geçmişi, kendine özgü yarattığı stili ile Yüner Halı, bugün artık Türkiye’de ve Dünya’da halıseverlerin, gözdesi olmuştur.

Değerlerimiz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen bir firma olarak yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe en üst kalite düzeyini hedef alırız. Yaratıcı ve girişimci ruhumuzla faaliyet verdiğimiz alanda yenilikler getirmek geleneğimizdir. Müşteri memnuniyetini üretimimizin odak noktası yapan bir firma olarak halıyı bir sanat eseri gibi işleyerek tüm sanatseverlerin ve halıseverlerin beğenisine layık ürünler sunmak başlıca görevimizdir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanda sürekli gelişip büyüyerek, sektöründe en çok tercih edilen marka olmak ve halıcılığın yok olmaması için tüm gayretimizle çalışmaktır.

Vizyonumuz

Teknolojiye ve Makine parkımıza yatırımlarımızı sürdürerek Türk halı dokuma sanatının en güzel ve en değerli ürünlerini vermek, geçmişten geleceğe yaşanacak bu yolculuğu Yüner Halı olarak sürdürmekteyiz.