Hizmetlerimiz

Projelendirme

Öncelikle Camide keşif yaparak ölçü alıyor ve ihtiyaç listesi çıkartıyoruz. Caminin büyüklüğüne göre projelendirmemizi yapıyoruz. Projelendirme kısmında kullanılacak malzemeleri, panelin yerleştireceği alanları, montaj süresini hesaplıyor ve size ona göre en uygun fiyatı sunuyoruz. Projenin onaylanması halinde montaj aşamasına geçiyoruz


Montaj

Öncelikle beton yalıtımı yapılarak, ardından hazırlanan karbon ısıtıcılı halı altı cami ısıtma sistemi uzman ekibimiz tarafından cami halılarının altına yerleştiriliyor. Ardından cami ısıtma sistemi paneli monte edilerek gerekli zamanlama ayarları programlanıyor. Montaj süresi cami büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Projelendirme aşamasında süre bilgisi verilmektedir.


Teknik Destek

Karbon ısıtıcılı halı altı cami ısıtma sistemi hem kullanım hemde insan sağlığı açısından son derece güvenli bir yapıya sahiptir. Kırılma kopma ihtimali söz konusu değildir. Buna karşın yaşanabilecek tüm sorunlar için uzman ekibimiz en hızlı şekilde caminize gelerek sorun tespiti yapmakta ve kısa sürede problemi çözmektedir.